O společnosti

Stavíme na mnohaletých zkušenostech ve výrobě, designu a testování.

Společnost RK Company se dlouhodobě věnuje vývoji a stavbě lodí, pádel a příslušenství z kompozitních materiálů pro rekreační i profesionální využití. Sportovci si oblíbili naše modely a především vysokou kvalitou provedení, na kterou se mohou dlouhodobě spolehnout. Jsme hrdí, že také díky našemu vybavení dosahují těch nejvyšších met v podobě titulů a cenných kovů z ME či MS.

Vývoj
a testování

Lodě pro
profesionály

Kompozitová
skladba

Jsme 100% českou manufakturou s mnohaletou tradicí. Základ naší tvorby se nachází ve vývoji a stavbě lodí, pádel a souvisejícího příslušenství z kompozitních materiálů.

Naše produkty si užívají vodáci různého vyznání. Našimi zákazníky jsou mnozí výborní sportovci – slalomáři, sjezdaři, rychlostní kanoisté, paddleboardisté , ale také nadšení turisté či expediční seakajakáři.

Sám název RK Company říká, že naše výroba je tak trochu one-man show. RK to je Rašner Karel.

Vše, co v naší společnosti vznikne, projde jeho rukama. Za vývojem produktů stojí mnoho rádců a pomocníků. S marketingem, kompletací a distribucí pomáhá partnerka Hanka Lulu Peterková.

RK, to je vysoká kvalita řemeslného zpracování, na kterou se můžete dlouhodobě spolehnout. U nás doslovně platí, že co se u nás vyrobí, pod to se nestydíme podepsat!

Naše společnost jde s dobou, sleduje trendy, vymýšlí inovace. To nás dovedlo k pořízení vlastních strojů pro CNC obrábění, které doplnily naše řemeslné schopnosti a pečlivost o digitální přesnost a souměrnost. Tím jsme se opět o kousek přiblížili k našemu snu o dokonalosti!

Naši klienti můžou snít náš sen s námi. Cesta k dokonalosti ve sportu je velmi náročná. Sportovec sám musí vědět, co sám od sebe chce, my zase umíme vyrobit vybavení, které k tomu potřebuje!